Sale
Markowe Buty męskie Buty VIBRAM FIVEFINGERS V Train 17M6602 Black Green

Markowe Buty męskie Buty VIBRAM FIVEFINGERS V Train 17M6602 Black Green

Kod produktu: 47Z8HEYW
Dostępność: W magazynie
PLN308.44 PLN253.65
Ilość:  

Dostępne opcje


* Size:

Vibram® Fivefingers V-Train to doskonały but treningowy, który sprawdzi się zarówno w sali treningowej, jak i na zewnątrz. Jest to ewolucja modelu KMD Sport LS - światowego bestsellera marki. Model ten zachował wszystkie zalety poprzednika, a jednocześnie producent dokonał pewnych zmian konstrukcyjnych tak, by jeszcze spełniał oczekiwania najbardziej wymagających sportowców. Model ten dedykowany jest do intensywnych treningów przekrojowych, tj. modnych ostatnio treningów Cross, a także do wszelkiej innej aktywności ruchowej.
Na wierzchu tradycyjnie już zastosowano techniczny, oddychający Drilex, Ciekawostką jest to, że zastosowano tutaj specjalne wzmocnienia z tworzywa, których zadaniem jest wsparcie użytkownika podczas wspinania się po linie. Zapiętek jest sztywniejszy w stosunku do innych modeli Vibram, a także oprócz tradycyjnych sznurówek producent przewidział dodatkowy rzep, którego rolą jest silniejsze „związanie” stopy podczas pracy z dużym ciężarem. Widać tu wpływ rozwiązań stosowanych w obuwiu do podnoszenia ciężarów. Jednak mimo takiej konstrukcji Vibram zdołał zachować to, z czego marka słynie – zerowy drop oraz niezwykle elastyczny przód podeszwy i palców.

Model ten jest odpowiedzią na oczekiwania fanów, którzy uprawiając bardzo intensywny, dynamiczny sport, jakim jest trening Cross, oczekiwali pełnej pracy stopy, ale i niewielkiego wsparcia pięty i mocnego, pełnego kontaktu buta ze stopą bez ryzyka przemieszczania się stopy wewnątrz.
PRZEZNACZENIE:
- przewiewne, lekkie i idealnie dopasowane do stopy, zdrowe obuwie treningowe Cross
- doskonale wygodna alternatywa dla tradycyjnego obuwia sportowego na co dzień
- idealny wszędzie tam, gdzie użytkownik chciałby pójść boso, ale ze względów bezpieczeństwa musi założyć obuwie.

Podstawowe informacje

Kolor
  • Czarne
Styl
  • Sportowy
Zapięcie
  • Rzepy
  • Sznurówki